Az ölelés világnapja alkalmából meglepett az osztályom ezzel a plakáttal.
Az optimizmus gyakorlása
Az ölelés világnapja alkalmából meglepett az osztályom ezzel a plakáttal.
Az ölelés világnapja alkalmából meglepett az osztályom ezzel a plakáttal.
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola, Csonkashegyhát, 1. osztály
Az óra eleji relaxációt követően, „Nevetésversenyt” rendeztünk, majd mese elolvasása után beszélgettünk az optimizmusról. Ezután a gyerekek elkészítették a saját pozitív tükörképüket, közben hallgattuk a hónap dalát. Nagyon jó hangulatban telt az óra.
Zajzoni Rab István középiskola
Osztályunk egy tablót készített, hogy hogyan képzeljük el magunkat 30 év múlva. A képeinket az életfára akasztottuk fel. Van aki kopasz, vagy szakálas, van aki orvos, vagy tanár lesz, lehet az idők múltával.
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Októberben, mindenki elkészítette mosolygós :), optimista tükörképét! Ha a tanév során lankadna az optimizmusunk, a tükörképre nézve érőt meríthetünk belőle! Ezt követően, állóképeken jelenítették meg a jövőbeli foglalkozásukat! Volt sok mosolygás, dalolás, szeretet, hála, optimizmus!:)
Optimista manókáim a jövőről álmodoztak.
Tanítónéniként kívánom,hogy minden álmuk váljon valóra.