Elkészültek, és készülnek folyamatosan a hála -kuponok.Nagy örömet szerezve ezekkel a szülőknek, nagyszülőknek,keresztanyuknak,barátoknak.


Elkészültek, és készülnek folyamatosan a hála -kuponok.Nagy örömet szerezve ezekkel a szülőknek, nagyszülőknek,keresztanyuknak,barátoknak.

Ászári Jászai Mari Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája
Az 1-2-4. osztályos tanítványaimmal az egyik legjobb pillanat volt, mikor a már tavaly is résztvevő csapatom kérte, hogy legyen Jó cselekedet-kör… Nagyon boldog voltam és hálás! Mivel gyarapodtunk, így már nem férünk el a Csendkirályság Királykék szőnyegén, leültünk hát egy nagy körben, és mindenki elmondta -tablónk elkészülte után-, mi jót is tett hálából a szüleinek, hogy segített társain vagy tanítóin.

Üllés,Forráskút,Csólyospálos Községek Ált. IskoláiCsólyospálosi Tagintézménye
Kedves Cím!
Az elsős osztályom tagjai nagy lelkesedéssel vettek részt az első boldogságóránkon. Én is meglepődtem, milyen ügyesen meg tudták fogalmazni a boldogság fogalmát. Nagyon jó volt hallgatni őket, azt is pontosan elmesélték saját szavaikkal, hogy miért hálásak az életnek. Nagyon tisztán és őszintén fogalmaztak!
Üdvözlettel: Halácsiné M. Tóth Ágota



Hálatablók: hálaszív, hálafa.

Ászári Jászai Mari Ált.Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája
Szabó Kitti azért hálás, mert két szép öccse van. 🙂

Ászári Jászai Mari Ált.Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája
A gyerekek tablója 🙂 <3

Ászári Jászai Mari Ált.Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája
3. osztályos tanítványaim boldogan vágtak bele a Hálával kapcsolatos feladatok elkészítésébe; szeptemberben megleptük a szülőket hálakuponokkal, megoldottuk a munkafüzet feladatait, és elkészült a hálatabló is. Sok mesélnivalójuk volt egész hónapban, miért is hálásak.Énekeltük a Minden rendben van dalt, mindennapos kérésük volt, így, ha sikerül, még meg szeretném megmutatni nektek videón is, hogy is zengi kis Kacajklubom. Én is hálás vagyok, azért mert ezt a szuper, szeretetteli kis csapatot taníthatom! <3

A kányádi Toró Tibor Általános Iskola negyedik osztályos tanulói is „hálásak”, hogy részt vehettek a program első óráján. Nagyon jól éreztük mindannyian magunkat, a gyerekek lelkesen bekapcsolódtak a foglalkozásba.
Csiki Szilvia tanítónő