Mesenapi rendezvényre népmese helyett pozitív szemléletet árasztó történettel készülünk. A címe: Opti Miskák és Pesszi Pisták. Péntek este lesz a gálaműsor a helyi színházban. Gondoljatok ránk!:)
.Gyurátz F.Evangélikus Ált. Isk.
Mesenapi rendezvényre népmese helyett pozitív szemléletet árasztó történettel készülünk. A címe: Opti Miskák és Pesszi Pisták. Péntek este lesz a gálaműsor a helyi színházban. Gondoljatok ránk!:)
Gárdonyi Géza Ált. Isk. 2882 Kerékteleki Fő u. 31.
Mihozzánk is eljött a Mikulás. Már azt gondoltuk hozzánk nem is jön, de megérkezett. Csak úgy kaptunk Tőle valamit, ha előadunk egy produkciót. Így elénekeltük Bagtdi Bella Repülj velem dalát. Még a Mikulás bot is táncolt velünk. Azt mondta a Mikulás még nem is hallott a programról és milyen jó, hogy ilyen létezik. Így együtt örültünk!
Jászai Mari Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája Kerékteleki Bársonyos Telephely
Ma velünk cselekedett jót a Mikulás. Már nagyon vártuk. Szilvi néni egy szép éneket tanított nekünk, még az öreg Mikulás sem ismerte, ezért nagyon megdicsért minket: Köszönjük a Mikulásnak, hogy eljött hozzánk is.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
ADNI JÓ!!!!!
Kisiskolásainkkal nagyon fontosnak tartjuk, hogy lehetőségeinkhez mérten segítsünk másokon. Egymás segítését, támogatását nem lehet elég fiatalon megtanulni.
Az ünnepek közeledtével még inkább azt érezzük, hogy mi is szeretnénk valami hasznosat tenni, örömet szerezni. Így egyértelmű volt, hogy csatlakozzunk az Országos Mentőszolgálat felhívásához: „ Minden mentőautóban legyen egy maci!”
A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2. a és 1.c osztályos tanulói óriási lelkesedéssel ajánlották fel játék mackóikat a Hajdúsámsoni Mentőszolgálatnak.
Csécsiné Mihályi Edina és Tóth Szilvia
Gyönyörű ez a dal!! Az adventi gyertyagyújtáson együtt énekeltük az iskolásokkal. Hála és köszönet!
ZSZC Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolája
A 9/B osztály elkészített egy gyönyörű karácsonyfát, melyre 24 kis csomagot raktak, ezzel nem csupán az adventi várakozást szeretnék szimbolizálni, hanem minden kis csomagba rejtettek egy-egy jócselekedetet, amit még a hónapban végre fognak hajtani. A legelső jócselekedet az volt számukra, hogy ezt a fát közösen álmodták meg osztályfőnökükkel és egy jó hangulatú óra keretében össze is állították. Azt mondták, hogy a legszebb ajándék, ami a fa alá kerülhet, az az osztály és kedves Tanárnőjük, mert mindig segítik egymást és összetartanak jóban-rosszban.