Az első óra keretében készítettük el a Hálás vagyok tablónkat. A foglalkozáson a hónap zenéjét is meghallgattuk, mely inspirálóan hatott a kis ,,nyuszi” csapatra.


Szent Imre Katolikus Általános Iskola Mórahalom
Az első óra keretében készítettük el a Hálás vagyok tablónkat. A foglalkozáson a hónap zenéjét is meghallgattuk, mely inspirálóan hatott a kis ,,nyuszi” csapatra.

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Kicsit döcögősen indult, végül nagyon jól sikerült az első boldogság óránk. Először nehezen fogalmazódott meg a gyerekekben, hogy mit is jelent pontosan a hála érzése. Gondoskodó szüleiknek köszönhetően számukra sok minden természetes, ezért nem is gondoltak arra, hogy nem mindenki olyan szerencsés, mint ők. Fontos megéreztetni velük, hogy akkor kerek a világ, ha ők maguk is hozzá tudnak tenni.






Székesfehérvári Kossuth lajos Általános Iskola
Hála tabló, nekünk Hála tábla.
Ezért vagyunk hálásak:
– szüleinknek
– nagyszüleiknek
– barátainknak
– iskolánknak
– magunknak

Arany János Általános Iskola (tóthfalusi kihelyezett tagozat)
Megtartottuk első boldogságóránkat, melyet egyaránt élveztünk mindannyian :). Mivel első osztályosaim vannak, akik még nem tudnak írni, a feladatot szóban, és rajzban oldottuk meg. A gyerekek elmondták, hogy kinek, és miért a leghálásabbak (ezeket felírtam a kis kezecskékre), majd le is rajzolták. Ebből született meg az első tablónk.Folytatásként a képzőművészet órán medálokat készítettünk az anyukáknak, hiszen a legtöbben, és a legtöbb mindenért nekik vagyunk hálásak.

Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Ötödikes osztályommal nagy izgalommal és várakozással csatlakoztunk a programhoz. Az első órán a beszélgetés mellett elkészítettük a hálatablót, ami rendkívüli hatással volt rájuk. Érezni lehetett az egymás iránti szeretetüket, ragaszkodásukat, hálájukat, aminek kifejezését fontosnak is tartották. Nagyon igyekeztek! 🙂 A másik feladat, a hálakuponok elkészítése is tetszett nekik, szívesen csinálták, és ahogy utólag kiderült, igazán nagy örömet szereztek vele a szüleiknek is. Várjuk a folytatást!