Alsó tagozatosok 2 osztályban is \\\”hálàlkodtunk\\\” 🙂 2. és 4. évfolyamon.
Nagyon nyitottak voltak minden feladatra. Szívember, hálakupon, közös éneklés… Felemelő érzés volt. Köszönöm! <3


Dombóvári József Attila Általános Iskola
Alsó tagozatosok 2 osztályban is \\\”hálàlkodtunk\\\” 🙂 2. és 4. évfolyamon.
Nagyon nyitottak voltak minden feladatra. Szívember, hálakupon, közös éneklés… Felemelő érzés volt. Köszönöm! <3


Székesfehérvári István Király ÁLtalános Iskola
7. évfolyamos osztályom van. Szeptemberben közösen készítettük el osztálytermünk hátsó falára a boldogságfát. A fa ágain boldogság-pillanatképek találhatók osztályunk életéből. A fát végtelen örömmel és lelkesedéssel készítették el a gyerekek. Összesen 12 órát dolgoztunk rajta, hogy ilyen szép legyen.



Hálásak vagyunk és örülünk, hogy részt vehetünk a programban. Köszönjük a szülőknek , hogy bíznak bennünk és támogatnak minket.
MNÁMK 3.c. osztály
Beszámoló
Az általános iskola tantestületéből 3 alsós és 1 felsős kolléga vesz részt a 2016/2017-es tanévben a Boldogságóra program megvalósításában.
Alsó tagozaton heti 1 alkalommal a 4. évfolyamon klubfoglalkozás keretében, a felső tagozaton az 5. c. osztályban osztályfőnöki órákon tervezzük a megvalósítást.
Választható feladatként elkészítettük a boldogságfalat. Eddigi tapasztalataink pozitívak a gyerekek és a szülők visszajelzései alapján. Az eddig megtartott foglalkozások jó hangulatban zajlottak.

Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd, Széchenyi út 14/d
Előző évet úgy zártuk, hogy készítsenek naplót a nyári élményekből. Apró örömöket is beleírhattak. Sok szép munka érkezett, ez volt a legmutatósabb.

Nagyboldogasszony Egyházi Alapiskola és Óvoda
Nagyboldogasszony Egyházi Alapiskola és Óvoda, Gúta 1.A


Az első órát 2016.09.30-án tartottam. 13 elsős volt jelen. Beszélgettünk az előlátott témáról, a háláról. Majd Hála tablót készítettünk. Végül meghallgattuk a zeneszámot. Mindenki nagyon jól érezte magát, mindenki örömmel végezte a feladatot.