
A hála gyakorlása


Egri Balassi Bálint Általános Iskola
Első közös munkánk a Boldogságóra keretében. Maradék tapétákat hasznosítottunk újra, s készítettük el hálatablónkat.



Négyfalusi Zajzoni Rab István középiskola VIII. osztályos diákjai Boldogságórán…


A gyerekek hátára lakopkat ragasztottunk, ahova pozitív gondolatokat írtak egymásnak: miért hálásak egymásnak.



Zrínyi Miklós Általános Iskola
Örülünk, hogy mi is csatlakozhattunk a Boldogságóra Programjához. Köszönöm azoknak a szülőknek, akik hozzájárultak az óra megtartásához és pozitívan álltak ahhoz, hogy az iskolában az erkölcstan óra keretein belül havi egy alkalommal boldogságórákat tarthatok. Az iskola 5. c. osztályos tanulói rendkívül gazdag és érdekes ötletekkel hozakodtak elő. Mi egy hálafát készítettünk. Hogy kinek mit jelent a hála, azt beleírták az almájukba, és felakasztották a hálafára.