A gyerekekkel körbejártuk a témát. A HÁLA mindenki szókincsében, és érzelemvilágában benne volt.
Nagyon ügyesen megfogalmazták miért is lehetnek hálásak.
E beszélgetés után a tulajdonukban levő dolgokból, egyesek a testük segítségével, megjelenítették a HÁLA szót.
Gondolkodtató és építő jellegű, hálával kisért óra sikeredett.