Állás | Szerkesztő-műsorkészítő

A Jobb Veled a Világ Alapítvány
szerkesztő-műsorkészítő

kollégát keres.

A Jobb Veled a Világ Alapítvány televíziózás iránt érdeklődő szerkesztő-műsorkészítő kollégát keres. Elengedhetetlen az állás betöltéséhez: szerkesztői ismeretek, vágóprogram ismerete, precíz munkavégzés.  Az állás betöltéséhez fontos a B kategóriás jogosítvány. A munkarend változó. Hétvégi forgatások is előfordulnak. Az állás bejelentett.

Főbb feladatok: tartalomkészítés és tartalomfejlesztés, az online tv ügyeinek napi szintű menedzselése.

FELADATOK

  • Tudósítások, interjúk, cikkek írása
  • Cikkek szerkesztése
  • Online hírfolyam szerkesztése
  • Részvétel a videós tartalmak kitalálásában, felkutatásában és megvalósításában (pl. események rögzítése, interjúk)
  • Social Media oldalak kezelése
  • Nemzetközi és hazai tartalmak szemlézése

ELVÁRÁSAINK

  • Jó helyesírás és íráskészség
  • Szerkesztői készségek
  • Videóműsor-készítés tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Életmód, egészségmegőrzés, rekreáció érdeklődési kör
  • Online trendek, oldalak, mémek ismerete
  • WordPress és/vagy egyéb tartalomkezelő használatában szerzett gyakorlat
  • Photoshop ismerete
  • Social media (Facebook, Instagram, Youtube) ismerete, használata (ha nem csak magáncélra, hanem üzletire is használtad már, az előny!)
  • Szakirányú végzettség előny

MILYEN AZ IDEÁLIS JELÖLT?

  • Precíz, szorgalmas
  • Kreatív, kommunikatív, nyitott és szereti a kihívásokat
  • Önálló munkavégzésre és döntésre képes
  • Jó csapatjátékos, tud utasításokat végrehajtani
  • Nagy teherbírású
  • Magabiztos a kamera mindkét oldalán

ÁLLÁS RÉSZLETEI

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Napi 8 órás munkavégzés
  • Rugalmas munkarend (időnként esti és/vagy hétvégi munka)

Az alábbi 3 dolgot küldd el a jelentkezéshez:

  1. Magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  2. Motivációs levél
  3. Fizetési igény megjelölése

Az alábbi email címre várjuk a jelentkezésed: allas@jobbveledavilag.hu