Állás: Adományszervező projektmenedzser

allas_hirdetes_adomany

Adományszervező
projektmenedzsert keres

a Jobb Veled a Világ Alapítvány

A Jobb Veled a Világ Alapítvány küldetése, hogy a pozitív pszichológia tudományos eredményeire építve segítse gyermekek és felnőttek lelki jóllétének a fejlődését.

Az alapítvány által kidolgozott Boldogságóra program pedig kifejezetten az oktatásban segíti elő a pozitív pedagógiai szemlélet elterjedését a gyermekek érzelmi intelligenciájának fejlődése érdekében egy élménypedagógiai programon keresztül.

Jelenleg olyan adományszervező munkatársat keresünk, aki egyetért az alapítványunk küldetésével és munkájával szívesen hozzájárulna ahhoz, hogy minél több pedagógusnak, gyermeknek és szülőnek legyen lehetősége a programban való részvételre.

További információ az alapítvány munkájáról: www.boldogsagora.hu

Feladataid a következők lesznek:

  • Az alapítvány adományszervezési stratégiájának megtervezése.
  • Új forrásteremtési csatornák kiépítése.
  • Adománygyűjtő projektek kidolgozása és koordinálása.
  • Kapcsolatfelvétel potenciális egyéni és vállalati támogatókkal, tárgyalások levezetése.
  • Kapcsolatápolás a meglévő egyéni és vállalati támogatókkal.
  • Pályázatfigyelés, pályázatírás vagy abban való részvétel, pályázatkezelés.

Feltételeink a munkakör betöltéséhez:

  • Elhivatottság az alapítvány célkitűzései mellett.
  • Felsőfokú végzettség.
  • 1-3 éves adományszervezői tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség.
  • Proaktív, lelkes, meggyőző személyiség.
  • Hitelesség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Saját autó.

Előnyt jelent, ha:

  • Van nagyvállalati tapasztalatod.
  • Kiterjedt kapcsolati hálóval rendelkezel.

Mi vár rád, ha nálunk dolgozol?

  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok egy jó ügy érdekében.
  • Önálló, felelősségteljes munkakör.
  • Kreatív ötleteidet nálunk megvalósíthatod.
  • Családias légkör az irodában.
  • Rugalmas munkavégzés lehetősége.
  • Sok utazás, tárgyalás, jövés-menés.

  1. Ha motiváltnak és rátermettnek érzed magad, akkor küldd el önéletrajzodat.
  2. Pár sorban írd meg nekünk, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni.
  3. A fizetési igényedet is küldd el a számunkra.

E-mail-címünk: allas@boldogsagora.hu

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 30.

A jelentkezés után:

  • A jelentkezési határidő után értesítünk, ha bekerültél az első körös csapatba.
  • A kiválasztott jelentkezőket személyes interjúra hívjuk, melyre a budapesti irodánkban kerül majd sor (1141 Budapest, Hermina út 12.).

Várjuk jelentkezésedet!

A Jobb Veled a Világ Alapítvány csapata