Optimista vagyok!

- Csoport neve: Mosolygos manok 3.a
- Erzsébethelyi Általános Iskola
- Kategória: Alsósok
- Téma: Az optimizmus gyakorlása
- (207 megtekintés)
A gyerekekkel megbeszéltük, mi a különbség az optimista és a pesszimista ember között. Különböző helyzeteket értékeltünk át optimista módra. Majd mindenki elkészítette az optimista önarcképét. Jól sikerültek!




