Pozitív Pedagógia Program szakmai vezető

Munkatársat keresünk!

A Jobb Veled a Világ Alapítvány küldetése, hogy a pozitív pszichológia tudományos eredményeire építve segítse gyermekek és felnőttek lelki jóllétének a fejlődését.

Az alapítvány által kidolgozott Pozitív Pedagógia Program pedig kifejezetten az oktatásban segíti a pozitív pedagógiai szemlélet elterjedését a gyermekek érzelmi intelligenciájának fejlődése érdekében, két fő élménypedagógiai programon, a Boldogságóra program és az Erősségközpontú Oktatási Programon keresztül.

Olyan szakmai vezető kollégát keresünk, aki egyetért alapítványunk küldetésével és szívesen vállalja az oktatási programok projektszemléletű vezetését és szakmai fejlesztésének koordinálását.

Feladataid a következők lesznek:

  • Az oktatási programok folyamatos szakmai fejlesztésének irányítása.
  • A fejlesztő csapat szakmai koordinálása.
  • Szakmai anyagok írása, szerkesztése, lektorálása.
  • Kreatív módszertani eszközök kidolgozása.
  • Pedagógiai és tudományos szemlélet képviselése az alapítványi csapaton belül.
  • Pedagógusoknak szóló képzési anyagok továbbfejlesztése.
  • Trénerek koordinálása és fejlesztése.
  • Képzések tartása.
  • Előadások tartása.

Feltételeink a munkakör betöltéséhez, elvárások:

  • Elhivatottság az alapítvány célkitűzései mellett.
  • Felsőfokú pedagógus végzettség.
  • Több éves pedagógusi gyakorlat oktatási intézményben.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Szakmai igényesség és tudományos szemléletmód.
  • Kreativitás, optimizmus és fejlődésszemlélet.
  • Szakmai oktatási anyagok készítésében való jártasság.
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Proaktív személyiség, aki képes önállóan dolgozni.
  • Magas szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint) ismeretek.
  • Jó előadói készség.
  • Kiváló helyesírási készség.

Előnyt jelent:

  • Boldogságórás és/vagy erősségközpontú oktatási programos tapasztalat.
  • Neveléstudományi szakértő, pszichológiai végzettség.
  • Oktatási intézmény alapításában és vezetésében szerzett tapasztalat.
  • Drámapedagógiai módszertan ismerete.
  • IKT szemléletmód.
  • Képzési anyagok kidolgozásában szerzett jártasság.
  • Projektmenedzsment területén szerzett jártasság.
  • Akkreditációs anyagok elkészítésében való jártasság.
  • Angol nyelvismeret.

Mi vár rád, ha nálunk dolgozol?

  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok egy jó ügy érdekében.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Önálló, felelősségteljes munkakör.
  • Kreatív ötletek megvalósítása.
  • Rugalmas munkavégzés lehetősége (min. 2 nap irodai munkavégzés)
  • Állás, munka területe(i):
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktatásszervező
  • Tanító, Tanár, Pedagógus

Ha motiváltnak és rátermettnek érzed magad, akkor küldd el pályázati anyagodat az info@jobbveledavilag.hu e-mail címre.

A pályázati anyag a következőket kell, hogy tartalmazza:

  • fényképes önéletrajz
  • fizetési igény
  • pár sor arról, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni
  • referenciamunkák az általad készített szakmai anyagokról (ha elérhetőek)

Munkaidő, foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony

A jelentkezés után:

A jelentkezési határidő után értesítünk, ha bekerültél az első körös csapatba. A kiválasztott jelentkezőket személyes interjúra hívjuk, melyre a budapesti irodánkban kerül majd sor (1147 Budapest, Miskolci u. 56.).

Várjuk jelentkezésedet!

A Jobb Veled a Világ Alapítvány csapata