tehetsegkutato_title

Regionális döntő

A Jobb Veled a Világ! tehetségkutató a következő állomására érkezett, így örömmel értesítjük a pályázókat, hogy már elérhetők a regionális döntők helyszínei és időpontjai, illetve hogy melyik produkció mely regionális döntőben fog versenyezni.
Igyekeztünk minden pályázónak olyan helyszínt választani, ami a legközelebb esik az iskolájához, így a hozzátok legközelebb eső helyszín táblázatában keressétek magatokat.

A regionális helyszínek a következők:

Magyarország: Budapest, Eger, Miskolc, Debrecen, Kiskunfélegyháza, Oroszlány, Pápa, *Dél-nyugati régió
Románia: Arad

*A dél-nyugati régióban még nem véglegesedett a helyszín és az időpont, de hamarosan értesíteni fogunk titeket!

A következő e-mail-címen kereshettek minket, ha kérdésetek lenne a regionális döntőkkel kapcsolatban: info@boldogsagora.hu

A döntők előtt pár nappal még részletes tájékoztatót küldünk nektek.

Addig is pozitív élményekkel teli felkészülést kívánunk sok szeretettel!

Arad

Időpont: 2018. április 18., 12.00 óra

Helyszín:

Csiky Gergely Főgimnázium
Arad, Str. Ioan Calvin nr. 22
Tájékoztató a résztvevők számára >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Álmodozók Játékkészítő: Álmodd meg a csodát Révi 1. Számú Műszaki Kollégium Rév
Andó Viktória, Csiszár Réka, Mártonfi Gedeon Ragyog a szívem, mint a nap Csiky Gergely Főgimnázium Arad
Fészek A boldogság belülről fakad Dr. Palló Imre Müvészeti Líceum Székelyudvarhely
Funky Hats Most kiabálj Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
Köteles Nikolett Szabó Lőrincz: Májusi éjszaka Csiky Gergely Főgimnázium Arad
Rejtő Dóra, Rejtő Lóránd és Rejtő Róbert Felcsíki népdalcsokor Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum Nagyvárad
Vincze Jázmin Patai Anna: Küldd el a mosolyod Révi 1. Számú Műszaki Kollégium Rév

Budapest

Időpont: 2018. április 20., 15.00 óra

Helyszín:

Budapest XIV. Kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
1144 Budapest, Álmos vezér tér 9.
Tájékoztató a résztvevők számára >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
6Árny Mutasd meg! Esztergály Mihály Általános Iskola Csomád
Angels Újjászületés Garay János Általános Iskola Fót
Bárányos Márton Farkas Táncmix Herceghalmi Általános Iskola és AMI Herceghalom
Bátrak A szél szárnyán Üllői Árpád Fejedelem Általános iskola Üllő
Békési Bence A dal szerzője: Nicola Mandorino. A dal neve pedig: Tarantella Napolatana Budapest XIV. kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Budapest
Bódi Pál Remény-Szerelem-Boldogság Radnóti Miklós: Levél a hitveshez c. verse alapján Benedek Elek Egységes Gyógypedegógiai Intézmény Budapest
Budai Adrián Szeretnék (Rap- saját szerzemény) Kolonics György Általános Iskola és Köznevlési Sportiskola Budapest
Emojik A robbanócukor Mogyoródi Szent László Általános Iskola Mogyoród
Hohner Balázs A róka és a medve keresztelőben Rétsági Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye Keszeg
Kali Endre Attila Mama Abonyi Montágh Imre EGYMI Óvoda és Ált. Isk. Abony
Kárpáti Petra Mert ő küld száz csodát..(tanmese a hitről) Benedek Elek Egységes Gyógypedegógiai Intézmény Budapest
Kontra Tünde Eszter Úgy szeretném meghálálni (Gábor S. Pál – Szenes Iván) Pilisvörösvári Templom Téri Általános Iskola Pilisvörösvár
Majer Szonja Hanna Romhányi József: Marhalevél Bolyai János Általános Iskola Érd
Makrai Nóra Lili Az egér kisasszony vőlegénye Rétsági Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye Keszeg
Maruzsán Mira Lilla – Oltai Dániel Latin tánc Lázár Ervin Általános Iskola Budapest
Masát Tamás Séjourne: Katamiya Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium Szentendre
Mészáros Árpád Adod előre (saját zene) Ridens Általános Iskola, Szakgimnázium, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Balassagyarmat
Mikes Zsüliett Happy Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csenger
Minitinik Boldogság Esztergály Mihály Általános Iskola Csomád
Mohnacsuk Diána A csókai csóka Rétsági Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye Keszeg
Moskovits Bence saját vers Kaffka Margit Általános Iskola Budapest
Nagy Kinga Jobb tánccal a világ Szent László Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Szob
Őrsi Sára Málna Mosolyalbum Veresegyházi EGYMI Veresegyház
Papp Kolos Saját vers előadása Dr. Béres József Általános Iskola Budapest
Party Girls Kell egy kis őrültség Budapest XIV. kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Budapest
Pozsár Elizabet Imádok táncolni!- hipp hopp tánc Benedek Elek Egységes Gyógypedegógiai Intézmény Budapest
Rákoskerti Rakoncátlanok Örömtánc Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola Budapest
Szabó Zselyke Ébredés Park Utcai Katolikus Általános Iskola Mohács
Szalkai Nóra, Ignácz Nikolett, Veszteg Vanessza Bartók Béla: Népdal és Viski János: A bürgezdi bíró (zongora és furulya) SE Pető András EKPMI Konduktív Gyakorló Általános Iskola és Kollégium Budapest
Szalma Nadin Dorotea Caruso Lázár Ervin Általános Iskola Budapest
Zikkert Milan Nemszeretem dolgok Zugligeti Altalanos Iskola Budapest
Zikkert Milan Csak azert is! Zugligeti Altalanos Iskola Budapest

Debrecen

Időpont: 2018. április 21., 11.00 óra

Helyszín:

Árpád Vezér Általános Iskola
4032 Debrecen, Böszörményi út 150.
Tájékoztató a résztvevők számára >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
9.B osztály Szállok a dallal c. Caramel szám Jelbeszéddel előadva NySZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Nyíregyháza
Árki Levente A pletykás asszonyok magyar népmese Nagykállói Általános Iskola Nagykálló
Balázs Bettina Vörösmarty Mihály: A merengőhöz NySZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Nyíregyháza
Balogh Rebeka Zsófi Nógrádi Gábor: Papa gyógyít Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény
Berbente Margaret Island – Érezd jól magad Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium Debrecen
Boldog Eperszemek Örömteli órák Epreskerti Általános Iskola Debrecen
Csenki Gábor József Kányádi Sándor: Az okos kos Nagykállói Általános Iskola Nagykálló
Derecskei Fuvolások A kis néger Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske
Dihen Ferenc Shona Innes: A barátság olyan, mint a mérleghinta Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Békés
Du-Dance Hush Hush Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csenger
Forgács Jázmin Boglárka Megtalálni a boldogságot Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Hajdúböszörmény
Gergely Anita Kinga Öröm (saját vers) NySZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Nyíregyháza
Gyügyei Fruzsina Szabó Lőrinc: Lóci óriás lesz Hosszúpályi irinyi József Általános Iskola Hosszúpályi
Hüse Krisztina ének Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Hosszúpályi
Katona Liza Békés Márta Lánybarátság /vers/ Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske
Király Viktória Dubstep tánc Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma Csenger
Kis boróka énekegyüttes Szigetközi dudanóták Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény
Kiss Boglárka Emma Bolhamadár Debreceni Ady Endre Gimnázium Debrecen
Lingura Tibor Louis Armstrong What a wonderfull world Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma Csenger
Rácz Enikő Consuelo Velázquez: Bésame Mucho Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium Debrecen
Sóvirágok Cuháré: hajdúsági népdalok Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium Debrecen
Szárnyalás Élni jó! Árpád Vezér Ált.iskola Debrecen
Tordai Emese Mária Játékkészítő: Álmodd meg a csodát Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Nyíregyháza
Váncsodi Viktória Haragszik-e gazduram /népmese/ Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske
Zumba Girls Öröm zumba Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola Debrecen

Eger

Időpont: 2018. április 16., 14.00 óra

Helyszín:

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
3300 Eger, Bartók tér 4. sz. Agria Tiszk
Tájékoztató a résztvevők számára >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Mosolymanók Mosolyogni kell! Domoszlói lll. András Általános Iskola Domoszló
Varga Norina Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje Domoszlói lll. András Általános Iskola Domoszló
Árvai Merse Mátyás Marosi Katalin: Mi a boldogság? Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI Nagyréde
Biros Hanna Matuzsa panasza Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Deme Anna Liza Aranyosi Ervin: Az élet szép Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI Nagyréde
Güray Bence Nádír Miért ne induljak én a versenyen? Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Halász Rajmund A vén Európa Markazi Várvölgye Általános Iskola Markaz
Hegedűs Eszter Halász Judit: Mit tehetnék érted? Markazi Várvölgye Általános Iskola Markaz
Juhász Nóra Sirató Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Kis Abigél Aranyosi Ervin: Jó reggelt, jó reggelt! Markazi Várvölgye Általános Iskola Markaz
Monoki Zsófia Szabó Lőrinc: Lóci óriás lesz Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, AMI és Pedagógiai Eger
Szarka Lili Aranyosi Ervin: Boldognak maradni Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI Nagyréde
Vigh Debóra Táncvariációk boldogságra (saját koreográfia) Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Eger

Kiskunfélegyháza

Időpont: 2018. április 21., 10.00 óra

Helyszín:

Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma
6100 Kiskunfélegyháza, Oskola utca 1-3.

viv

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Ádám Dominik Fúvós (Street Allan: Rondino) Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma Kiskunfélegyháza
Bagi Péter Gábor és Berta Zoltán Népdalcsokor citerára Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kiskunfélegyháza
Baglyok Mosolyogni kell! Szentkirályi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szentkirály
Barányi Dávid Így jár, aki irigy Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba
Bokor Milán, Kiss Petra Feeling good (Jól érzem magam) Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Mezőberény
Czár Nóra Aranyosi Ervin: A szívek szabója Magyarok Nagyasszonya Katolikus Általános Iskola Sükösd
Dobos Attila Hegedű válogatás Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kiskunfélegyháza
Egy húron pendülünk Most múlik … CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája Csongrád
Emojik fekete vagy fehér Üllői Árpád Fejedelem Általános iskola Üllő
Esély a mosolyra Van nekem egy álmom Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba
Forgó Zsolt Inagtelki legényes CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája Csongrád
Göndöcsösök Leszázalékolás Göndöcs Benedek Szakközépiskola és kollégiumai Gyula
Héjja Judit Fuvolaszóló MNÁMK Baja
Kardos Kamilla Wass Albert: Mese az éjjeli pávaszemről: részlet Jászsági Általános Iskola Hábor Gabriella Általános Iskolai és Alapfokú Művészeti Iskola Tagintézménye Pusztamonostor
Kismanók Manótánc Martfűi József Attila Ált. Isk. Martfű
Kolompár Gábor, Kolompár Levente, Körmendi Roland Cigánytánc Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kiskunfélegyháza
Közgé 11/B-s lányok A tenger fuvallata Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma Kiskunfélegyháza
Kulman Eszter Aranyosi Ervin: Küldök egy mosolyt Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola Pálmonostora
László Enikő Nagy Natália: A nap születésnapja Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kunszentmárton
Marosi Dávid A pék pókja II.Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Kecskemét
Mézesek Mézesmese II.Rákóczi F.Ált.Isk Kecskemét
Mihálkovics Gréta Zongoraszóló MNÁMK Baja
Orgonák Tavaszváró Üllői Árpád Fejedelem Általános iskola Üllő
Orlai Nikolett Angol sláger MNÁMK Baja
Pattogó táncegyüttes Moldvai táncok Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola Pálmonostora
Pávák Pávák tánca Iskola, Óvoda Törökszentmiklós
Pernyész Patrik Botond A szegény ember meg a farkas JÁI Hábor Gabriella Ált. Isk. és AMI Tagintézménye Pusztamonostor
Primabalerinák Csipkerózsika II.Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Kecskemét
Rekedt-Nagy Réka Ének (Honeybeast: Maradok) Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma Kiskunfélegyháza
Sárközi Róbert Bagdi Bella egyveleg Bajai EGYMI Baja
Sulidance Team velünk a ritmus Bajai EGYMI Baja
Suli sztárok Lehetsz király – tánckoreográfia Bajai EGYMI Készségfejlesztő Iskola Baja
Táncoló talpak Hogy a csibe? -Szigetközi táncok Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba
Táncvarázs Időgép Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola Pálmonostora
Tukora-Bakos Nikoletta Nemes István-Dés László: A zene az kell Jászsági Általános Iskola Hábor Gabriella Általános Iskolai és Alapfokú Művészeti Iskola Tagintézménye Pusztamonostor
Urbaniczki Blanka Most élsz…. CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája Csongrád
Van Der Weide Tamás Let it go Bajai EGYMI Baja
Varázslók Csodálatos világ Kecskeméti EGYMI , Juhar utcai Tagintézménye Kollégium Kecskemét
Vasvári Márk, Márta Vivien Talán most Hunyadi János Gimnázium Mezőkovácsháza

Miskolc

Időpont: 2018. április 20., 14.00 óra

Helyszín:

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
3525 Miskolc, Városház tér 6.
Tájékoztató a résztvevők számára >>
Programterv >>

b

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Balerina csoport Magabiztosság Bőcsi Ált. Isk. Középiskola és AMI Bőcs
Bancsók Laura Hooligans: Játszom SZSZC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma Tokaj
Dósa Dominika Patai Anna: Nincs határ Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika
Fazekas Gitáregyüttes Kis magyar fantázia Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Miskolc
FRÁTER KÓRUS Halleluja / Örvendezzünk Fráter György Katolikus Gimnázium Miskolc
Godó Zsófia Margaret Island: Engedd, hogy szabad legyek SZSZC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma Tokaj
Gyovai Milán Varró Dániel egyik verse Bőcsi Általános Iskola és Szakközépiskola,AMI Bőcs
Gyöngy Liza, Simon Eszter Neked! Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Bükkábrány
Gyöngyház csoport Round Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola Sárospatak
Happy kvartett Akrobatikus mazsorett és modern tánc Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Sajószentpéter
Koral csoport Dangerous Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola Sárospatak
Kucsma Ildikó Georgina Aranyosi Ervin: Amikor boldog vagy Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Abaújszántó
Mosolygolyók Ragyog a világ :) Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola Megyaszó
Novák Gréta Csézy: Ez az otthonunk SZSZC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma Tokaj
Plaszkó Kamilla A szeretet nem múlik el sosem Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI Abaújszántó
Serbán Szebasztián Máté Péter: Ez itt az én hazám Tiszakeszi Széchenyi István Általános Iskola Tiszakeszi
Teleki Gabriella Telemann: F-dúr Szonáta I. tétel, Bartók: Magyarországi Román népi táncok (részlet) Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Művészeti Iskola Tard
Tücsökmadár néptáncegyüttes Nyárádmagyarósi forgatós tánc Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Sajószentpéter
Vadrózsák Cigánytánc Tiszakeszi Széchenyi István Általános Iskola Tiszakeszi
Veréb Bálint Jacques Offenbach: Barcarole Bőcsi Általános Iskola és Szakközépiskola,AMI Bőcs
Zafír csoport Párizsi hangulat Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola Sárospatak

Oroszlány

Időpont: 2018. április 21., 10.00 óra

Helyszín:

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Könyvtár
2840 Oroszlány, Havasi Márton út 1-3.
Tájékoztató a résztvevők számára >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Angel voices A zene az kell Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány
Barta Georgina Kata Boldogság Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár
Furtenbacher Dorina A három együgyű lány (bukovinai székely népmese) Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Mór
Girl gang Dancemix Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány
Kovács Kitti Aranyosi Ervin: Tavasz Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola Dunaújváros
Lingura Diána Liza Minellibe – New York New York Dózsa György Sportiskolai Általános Iskola Tatabánya
Maczó Gerda A boldogság titka – az indiai bölcs meséje Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola Dunaújváros
Pokker Vanda Móra Ferenc: A mi pókunk Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola Dózsa György Sportiskolai Általános Iskolája Tatabánya
Rőder Adél Aranyosi Ervin: Szeretet vezessen Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola Dunaújváros
Szopka Gréta Tímea Reviczky Gyula: Magamról Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola Dunaújváros

Pápa

Időpont: 2018. április 18., 14.00 óra

Helyszín:

Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
8500 Pápa, Korona u. 29.
Tájékoztató a résztvevők számára >>
Programterv >>

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Álomutazók Álomutazás Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
Árvai Martina Georg Philipp Telemann: Menuett Radó Tibor Ált. Isk. és EGYMI Győr
Bakacs Dzsenifer Moldvai népdalcsokor Radó Tibor Ált. Isk. és EGYMI Győr
Báthory Táncegyüttes Kaja-bál Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Veszprém
Csengettyűk Beethoven: Örömóda ; Kék ibolyácska Pápai Erkel Frenc Ének-Zenei Általános Iskola Pápa
Csipetkék Moldvai dalcsokor Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola Sárvár
Gerhát Laura/ Szelle Dominik Faun Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium Győr
Hajdu Zsófia szabadon választott vers Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Veszprém
Horváth Anna Virág Más vagyok Lébényi Általános Iskola és AMI Lébény
Lenner Boglárka Louis Armstrong: Csodálatos Világ ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma Keszthely
Pölczman Izabel A játékkészítő: Babaház Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Veszprém
Radófónia Népdalcsokor (Szegény legény, Kis kece lányom – zenekari feldolgozás) Radó Tibor Ált. Isk. és EGYMI Győr

Siklós

Időpont: 2018. május 2.

Délelőtti szekció kezdési időpontja: 11.00
Délutáni szekció kezdési időpontja: 13.30

Helyszín:

Batthyány Kázmér Általános Iskola

Délelőtti szekció (11:00)

Pályázó Produkció címe Iskola Város
4. évfolyam Vakáció PTE GYÁIGSZG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája Pécs
Batthyányis táncosok Zorro kerestetik; James Horner Batthyány Kázmér Általános Iskola Siklós
ÉMI DANCE Rock this party Pécsi Éltes EGYMI Pécs
Frank Viktória Higgy magadban Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium Barcs
Gruber Rebeka – Benkő Arnold Társastánc Gábor Andor Általános Iskola Babócsa
Happy Girls A tánc öröme Meixner Ildikó EGYMI Mohács
Horváth Janka Hála Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium Barcs
IDEÁK szombat esti blues Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Iregszemcse
Kisördögök Vámpírok tánca Komlói EGYMI Komló
Pécsváradi színjátszó szakkör Tűztánc Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye Pécsvárad
R- Dance Táncsoport Te és én Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Rákóczifalva
Szücs Boglárka Virágtánc Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola Pécs

 

Délutáni szekció (13:30)

Pályázó Produkció címe Iskola Város
Ahmann Barnabás Lackfi János: Izirájder Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny
Bagi Flóra Sanmartini: F-dúr Sonata, Telemann: 1. Fantasia PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája Pécs
Bali Leila Weöres Sándor PTE GYÁIGSZG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája Pécs
Cosic Klára Varró Dániel: Levél az olvasóhoz Batthyány Kázmér Általános Iskola Siklós
Cs. Kovács Márton Lukács Petőfi Sándor : Faluvégén kurta kocsma Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája Somogyudvarhely
Gézengúzok Gyere velem a vásárba…….. Komlói EGYMI Komló
Horváth Bendegúz Lackfi János: Őszinte megbánás Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola Letenye
Kecskés Rebeka Aranyosi Ervin: Leld meg az utad önmagadhoz! Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium Barcs
Komjáthy Kamilla Joachim Raff: Cavatina Batthyány Kázmér Általános Iskola Siklós
Kopa Dorottya Bálint Ágnes: Cicák, kutyák Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Pécsvárad
Kutyulók Kutyás bemutató Meixner Ildikó EGYMI Mohács
Leskó Abigél Egy angyal ezt kérte tőlem PTE Gyakorlóiskola Szekszárd
Meixner Szakiskola Mentoráltjai Engedj magadhoz boldogság Meixner Egymi Mohács
Miskovity Sándor György Vidám népdalcsokor Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye Pécsvárad
Papp Kolos Saját vers előadása Dr. Béres József Általános Iskola Budapest
Szabó Zselyke Ébredés Park Utcai Katolikus Általános Iskola Mohács
Szép Kincső Márta Romhányi József : Interjú a farkassal , aki állítólag megette Piroskát Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája Somogyudvarhely
Tanai Panna Aranyosi Ervin : Mire jó ez a ló ? Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája Somogyudvarhely

Tehetséges gyerekeket, sok nevetést és megérintő pillanatokat kívánunk, és azt, hogy mindnyájunkkal jobb legyen ez a világ!