Állás: Marketingkommunikációs projektmenedzser

allas_hirdetes_marketingprojekt

Marketingkommunikációs projektmenedzsert keres

a Jobb Veled a Világ Alapítvány

A Jobb Veled a Világ Alapítvány küldetése, hogy a pozitív pszichológia tudományos eredményeire építve segítse gyermekek és felnőttek lelki jóllétének a növekedését.

Az alapítvány által kidolgozott Boldogságóra program pedig kifejezetten az oktatásban segíti elő a pozitív pedagógiai szemlélet elterjedését a gyermekek érzelmi intelligenciájának fejlődése érdekében egy élménypedagógiai programon keresztül.

Jelenleg olyan marketingkommunikációs munkatársat keresünk, aki egyetért alapítványunk küldetésével és munkájával szívesen hozzájárulna ahhoz, hogy minél többekhez jusson el a programban való részvétel lehetősége.

További információ az alapítvány munkájáról: www.boldogsagora.hu

Feladataid a következők lesznek:

  • Az alapítvány kommunikációs és marketing stratégiájának megtervezése és kivitelezése.
  • Kommunikációs és marketing anyagok tervezése.
  • Kreatív szövegírás.
  • Weboldal és social media felületek kezelése.
  • Hírek, hírlevelek megírása és közzététele.
  • Sajtókapcsolatok ápolása.
  • Sajtóközlemények és nyilatkozatok megírása és közzététele.
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés.

Feltételeink a munkakör betöltéséhez:

  • Elhivatottság az alapítvány célkitűzései mellett.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves marketing, kommunikáció, PR területen szerzett tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség.
  • Kiváló íráskészség.
  • Proaktív, nyitott, pozitív személyiség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent, ha:

  • Van nagyvállalati tapasztalatod.
  • Ismered a SalesAutopilot rendszert.

Egy olyan csapatban dolgozhatsz, ahol:

  • Egy fontos ügyért dolgozunk együtt.
  • Folyamatosan új, izgalmas célokat tűzünk ki magunk elé.
  • Családias légkör vár.
  • Nyitottak vagyunk az új ötletekre.
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk számodra.

  1. Ha motiváltnak és rátermettnek érzed magad, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat.
  2. Pár sorban írd meg nekünk, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni.
  3. fizetési igényedet is küldd el a számunkra.

E-mail-címünk: allas@boldogsagora.hu

Jelentkezési határidő: 2018. október 31.

A jelentkezés után:

  • A jelentkezési határidő után értesítünk, ha bekerültél az első körös csapatba.
  • A kiválasztott jelentkezőket személyes interjúra hívjuk, melyre a budapesti irodánkban kerül majd sor (1141 Budapest, Hermina út 12.).

Várjuk jelentkezésedet!

A Jobb Veled a Világ Alapítvány csapata